Działka / sprzedaż , - 6 000 000zł (12zł/m2)

OPIS NIERUCHOMOŚCI


Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny o powierzchni ok. 47 ha położony w malowniczej miejscowości - ok. 10 km od Rzeszowa. Idealna lokalizacja: w pobliżu węzła autostrady A4 - bezpośredni zjazd do przedmiotowej nieruchomości. W bliskiej odległości znajduje się również lotnisko Rzeszów Jasionka. Działki sklasyfikowane są jako nieużytki. W trakcie opracowania jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego terenu pod usługi sportu, rekreacji i turystyki.

Zaprojektowana została przykładowa koncepcja zagospodarowania terenu pod ośrodek rehabilitacyjny z wieloma atrakcjami umożliwiającymi aktywny wypoczynek.
Jest to ciche i spokojne miejsce idealne na odpoczynek od miejskiego zgiełku, wyprawy rowerowe oraz grzybobranie. Jest to niezwykle atrakcyjny region nie tylko dla amatorów kajakowych przeżyć, ale również dla wędkarzy, miłośników przyrody i turystów ceniących sobie spokój i wypoczynek na łonie natury.

Ze względu na największy atut terenu jakim jest obecności stawów daje duże możliwości zagospodarowania i rozwoju. Jego przeznaczenie może być różnorodne, stworzone z myślą o osobach starszych, rodzin z dziećmi jak i młodzieży.

Teren z dużym potencjałem - wystarczy odrobina wyobraźni !

POLECAMY !!!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 876177
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Cena: 6 000 000zł
Powierzchnia: 470000m2
Przeznaczenie: Inwestycyjna
Warunki zabudowy: Tak (aktualne)
Zagospodarowanie działki: Zagospodarowana

Dane agenta

Sylwia Mrozek

17 858 62 62

698 080 100

sylwia@certus.net.pl

Skontaktuj się