Działka / sprzedaż , RZESZÓW - 9 000 000zł (508zł/m2)

OPIS NIERUCHOMOŚCI


DZIAŁKA Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM !

Posiadamy w ofercie ciekawy teren inwestycyjny położony w atrakcyjnej części Rzeszowa. Nieruchomość położona jest na pograniczu strefy pośredniej i peryferyjnej Rzeszowa, na terenie wchodzącym w skład dzielnicy mieszkaniowej z zabudową jednorodzinną oraz z zabudową wielorodzinną. Jest to jedna z kilku tego typu dzielnic Rzeszowa korzystnie położona w strukturze funkcjonalno - przestrzennej miasta.. Dzielnica ta jest miejscem, które stale się rozwija, na terenie osiedla powstaje wciąż nowa zabudowa mieszkalna.
Dojazd do nieruchomości jest bardzo dobry - drogą asfaltową, dogodne skomunikowanie z siecią dróg miejskich oraz dróg lokalnych. Dobry i szybki dojazd do centrum miasta.

Działka częściowo zabudowana z regularnym kształtem, teren płaski, w całości uzbrojona w sieć energii elektrycznej, sieć kanalizacyjną sanitarną i deszczową, wodociąg miejski i sieć gazową. Do budynków wykonane są przyłącza. Teren jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany.

Teren inwestycyjny ma powierzchnię ok, 1,77 ha, dla północnej części terenu zostały wydane warunki zabudowy na budynek wielorodzinny, parking, drogę wewnętrzną i zjazd publiczny. Wnioskowany teren zabudowy ma pow. ok. 65 a. Zostały opracowane przykładowe koncepcje zagospodarowanie terenu inwestycyjnego.

Druga część nieruchomości to część z zabudową znajdującą się w środkowym jej fragmencie. W tej części nieruchomości znajduje się dom mieszkalny o charakterze rezydencji o pow. ok. 550 m2 w wysokim standardzie i budynek gospodarczo - garażowy o pow. 150 m2 wraz z przylegającym zagospodarowaniem.

Trzecia część terenu nieruchomości położona jest w południowej części terenu nieruchomości, która może zostać wykorzystana pod zabudowę komercyjną - handlowo - usługową. Część ta znajduje się bezpośrednio przy ulicy w najatrakcyjniejszym komercyjnie usytuowaniu.. Jej możliwe komercyjne wykorzystanie jest uzasadnione.

Działka o pow. 1,77 ha posiada duże możliwości inwestycyjne - wystarczy odrobina wyobraźni !!!

Oferta godna polecenia.

Cena ofertowa - 9 000 000 zł netto. Podlega negocjacji.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 934200
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Cena: 9 000 000zł
Powierzchnia: 17700m2
Lokalizacja: Rzeszów
Przeznaczenie: Inwestycyjna
Warunki zabudowy: Są aktualne warunki zabudowy
Zagospodarowanie działki: Czesciowo
Ogrodzenie działki: Betonowe

Dane agenta

Urszula Lubieniecka

17 858 62 62

698 080 100

certus@certus.net.pl

Skontaktuj się