Mieszkanie / sprzedaż , KRASNE - MALAWA 359 000zł (4 487zł/m2)

OPIS NIERUCHOMOŚCI


Mieszkania zlokalizowane na obrzeżach Rzeszowa, ok. 800m od granic administracyjnych miasta. Mieszkania w budynku 3-kondygnacyjnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej, krytym blacho-dachówką z 25-letnią gwarancją, ocieplony styropianem 20cm oraz płyty styropianowe grafitowe o podwyższonych standardach termoizolacyjnych, na elewacji naturalny kamień, deska akrylowa Greinplast, tynk silikatowo- sylikonowy, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, okna PCV 3-szybowe 7-komorowe, parapety wewnętrzne: aglomarmur, parapety na tarasch i balkonach granitowe. W budynku znajduje się wspólna kotłownia gazowa. Każde mieszkanie posiada własny podlicznik ciepła. W mieszkaniach nie ma gazu. W łazienkach przyłącza do wanny, pryszniców, umywalek, zawór i odpływ do pralki, w kuchni przyłącze wody oraz odpływy do zlewozmywaka i zmywarki. Klatka schodowa jedna na 3 mieszkania, wyodrębnione miejsce na wózki. Komórki lokatorskie do każdego mieszkania (ok. 3m2) w budynku obok. Parking wyłożony kostką brukową, w cenie każdego mieszkania przypisane miejsce parkingowe, na terenie osiedla również ogólnodostępne miejsca parkingowe. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany, liczne nasadzenia, plac zabaw.
Zainstalowano panele fotowoltaiczne a ich zalety to :
- zmniejszenie kosztów ponoszonych za energię elektryczną
- możliwość rozliczania różnic energii z operatorem
- obecne systemy pozwalają na pełne przetwarzanie promieniowania nawet w warunkach zachmurzenia
- produkcja energii nie powoduje emisji dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych związków - jest to najmniej inwazyjne dla środowiska źródło OZE
Na osiedlu przewidziana jest powietrzna pompa ciepła, która wykorzystuje niskotemperaturową energię cieplną z powietrza i zamienia ją na energię umożliwiającą ogrzanie pomieszczeń.

W mieszkaniach znajduje się ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania. Grzejnik dodatkowo zamontowany w łazience.

Powietrzna pompa ciepła jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do - 20 °C. Wprowadzenie systemu łączącego energię wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne i pompę ciepła gwarantują bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie przetwarzania odnawialnych źródeł energii.


OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE ! Dwupoziomowe o pow. 80 m2 - 5 pokoi - cena 359 000 zł !!!!

Zapraszam do obejrzenia - naprawdę warto !!!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 876213
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Pierwotny
Cena: 359 000zł
Powierzchnia: 80.00m2
Lokalizacja: Krasne
Osiedle: Malawa
Liczba pokoi: 5
Piętro: 2p
Rodzaj mieszkania: Dwupoziomowe

Dane agenta

Urszula Lubieniecka

17 858 62 62

698 080 100

certus@certus.net.pl

Skontaktuj się