Obiekt / sprzedaż , RZESZÓW - 699 000zł (3 659zł/m2)

OPIS NIERUCHOMOŚCI


BUDYNEK Z PRZEZNACZENIEM POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W RZESZOWIE - ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE Z KAŻDĄ CZĘŚCIĄ MIASTA
DO CENTRUM MIASTA - ok. 3 km , DO UL. REJTANA - ok. 2 kmPrzedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek z przeznaczeniem pod działalność biurowo-usługową położony w atrakcyjnej części Rzeszowa na osiedlu domów jednorodzinnych.

Obecnie budynek spełnia funkcję mieszkalną natomiast ze względu na swój rozkład oraz przede wszystkim świetną lokalizację idealnie nadaje się do prowadzenia działalności. W parterze budynku właściciel prowadził przed kilku laty mały osiedlowy sklep spożywczy, dlatego wydzielone zostały dwa osobne wejścia, jedno do części mieszkalnej, a drugie do sklepu.

Budynek ma powierzchnię użytkową ok. 143 m2, znajduje się w pobliży ul. Paderewskiego i Parku Szafera, murowany, podpiwniczony, wybudowany w 1996 roku. Stan techniczny jest bardzo dobry, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i remontów.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest fakt, iż po sąsiedzku powstaje duże osiedle mieszkaniowe - ok. 1000 nowych mieszkań co daje kilka tysięcy nowych mieszkańców, a tym samym przyszłych klientów. Ze względu na intensywny rozwój tej części miasta oraz przypływ nowych mieszkańców w niedługim czasie zostanie rozbudowany układ komunikacyjny co jeszcze bardziej usprawni dojazd do nieruchomości.

Jest to atrakcyjna oferta dla inwestora z wyobraźnią, który zauważy potencjał tej nieruchomości. Przede wszystkim największym walorem jest lokalizacja oraz spora liczba potencjalnych klientów mieszkających w pobliżu.

Zapraszamy do kontaktu !


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 4877783
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Cena: 699 000zł
Powierzchnia: 191.00m2
Powierzchnia działki: 613.00m2
Lokalizacja: Rzeszów
Ulica: Al. Ignacego Jana Paderewskiego
Rodzaj obiektu: Biurowiec

Dane agenta

Urszula Lubieniecka

17 858 62 62

698 080 100

certus@certus.net.pl

Skontaktuj się